wieloletnie doświadczenie

szeroki wybór roślin

profesjonalne doradztwo

najwyższa jakość


Oferta

Szeroka oferta naszej firmy zawiera praktycznie wszystko co jest potrzebne do uprawy i pielęgnacji drzewek bonsai - narzędzia, doniczki, druty, podłoża, a także same rośliny do wnętrz i na zewnątrz, zarówno gotowe i materiały do formowania.

Posiadamy w sprzedaży również rośliny do ogrodów japońskich - niwaki, a także inne elementy bambusowe i kamienne przeznaczone do tego typu ogrodów. Udzielamy porad i prowadzimy konsultacje w zakresie projektowania ogrodów japońskich z możliwością wykonania małych założeń tego typu.

Oferujemy dodatkowo profesjonalne usługi oceny oraz wyceny drzewek bonsai, a także wypożyczamy nasze drzewa do reklam, filmów oraz wielu innych eventów. Organizujemy również wystawy drzew bonsai na różnych imprezach okolicznościowych ( targi, wernisaże ).

Na zdjęciach przedstawiamy PRZYKŁADOWE produkty z naszego sklepu.

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 602 246 660

lub mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego

Czy wiesz że...

Dysponujemy bogatym, wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów

Sztuka hodowli bonsai pochodzi z Chin (jest tam nazywana penjing, również penzai), mimo że jest kojarzona głównie z Japonią. Według źródeł Japończycy włączyli ją do swych tradycji w VIII wieku n.e. ( Wikipedia )

W przeszłości sztuką bonsai zajmowali się ludzie wysoko urodzeni - arystokraci, osoby duchowne ( Wikipedia )

Nasza wyspecjalizowana i doświadczona kadra zawsze chętnie doradzi i pomoże Państwu w wyborze drzewka najlepiej dopasowanego do Państwa oczekiwań